GinZing Moisturizer
Na de Collistar crème die ik de afgelopen periode had gebruikt was het weer zoeken naar een nieuwe crème. Ik had goede reviews gelezen over de Ginzing moisturizer van Origins dus die werd het.
Al eerder had ik een facial cleanser van dit merk uitgeprobeerd en die was heerlijk. Deze Ginzing moisturizer is heel luchtig en heeft net als de Collistar crème een gel-achtige structuur. Heel fijn dus voor de wat warmere periodes in het jaar of als je gewoon liever van wat luchtiger producten houdt.
Wat zegt Origins over hun product:
Voor een directe hydratatie boost met een stralend resultaat.
Deze luchtige, olievrije moisturizer is versterkt met de huidondersteuners Panax Ginseng en koffiebonen die het hydratieniveau in de huid onmiddellijk herstelt. De vermoeide huid ziet er direct verkwikt en gerevitaliseerd uit en geniet van een heldere, stralende glow
De filosofie van Origins is vertrouwen op de kracht van planten in cosmeticaproducten.
Origins wil kwalitatieve, natuurlijke huidverzorgingsproducten creëren met de kracht van de natuur, bewezen door de wetenschap.
Origins producten bevatten krachtige plantextracten, organische ingrediënten en 100% natuurlijke, essentiële oliën. Origins wil de planeet, zijn hulpbronnen en alles wat er op leeft beschermen door aarde- en diervriendelijke praktijken, verpakkingen en beleidsnormen.
Ik kan niet anders zeggen dan dat het een heerlijke crème is. De geur is echt goddelijk (citrus-achtig) maar denk ik dus niet geschikt als je een gevoelige huid hebt want de geur is behoorlijk sterk dus er zit wel iets van parfum in. Zelf heb ik daar nooit last van en kan mijn huid dat prima hebben.
Ik kocht een kleine verpakking en die is EUR 14,-. Het is een heel handzaam formaat potje en deze ging dan ook supermakkelijk mee op vakantie zodat ik niet met glazen potten hoefde te slepen. Je doet zeker een aantal weken (ik denk ongeveer 6 a 7 weken – bij 1x per dag gebruik) met dit product en op die manier kun je het goed uitproberen.
Dit zou zeker een product zijn dat ik volgend jaar voorjaar/zomer weer zou kopen. De textuur is heel fijn en hij smeert dus heel makkelijk uit, is niet vet en ik zeg het nogmaals, die geur TE lekker gewoon.
Voor het najaar/winter ga ik weer op zoek naar iets meer lobbige crèmes dan mag het van mij altijd wel weer iets verzorgender. De kachel gaat binnenkort weer aan (jammer 😦 ) en we moeten ons weer gaan wapenen tegen de kou en regen ook je huid kan bij het wisselen van de seizoenen weer meer behoefte hebben aan een ander soort crème.
Wat smeer jij op dit moment?
Annette
Volgens mij heb ik een tijdje terug ook een review gelezen over deze crème en zij was ook zo enthousiast over deze crème. Hij ziet er ook heel “lekker” uit op de een of andere manier. Hij ziet er ietwat gel-achtig uit, lijkt mij ook heel fijn, en eigenlijk helemaal niet door voor een kwalitatief goede crème!
LikeLike
Nee, echt een fijne crème dit, ik denk zeker dat deze er volgend jaar zomer nog een keer komt.
LikeLike
Klinkt zeker als een fijne crème! In de wintermaanden vind ik de DDML van Clinique een erg fijn product en doordat het een zuinig product is, valt de prijs goed mee
LikeLike
Ik ga eens kijken bij Clinique daar heb ik ook nog niets van op mijn blog staan 🙂
LikeLike
Dit klinkt juist als iets voor mij, ik ben weer geen fan van de ‘lobbige’ creme haha. Ik kom het merk alleen nooit tegen in de winkel.
LikeLike
Ik had deze bij de Douglas gehaald Iris in mijn dorp (ja Hilversum is een dorp haha) hebben ze een vrij groot assortiment van dit merk
LikeLike
Ik zweer de laatste tijd bij het Revitalift/Laser gamma van L’Oréal… echt goede producten. Iets duurder dan de gewone L’Oréal crèmes maar in het Kruidvat zijn er toch vaak promoties… daar wacht ik dan op om mijn stock aan te vullen 🙂
LikeLike
Revitalift vind ik ook fijn, ik ben nu een Essence uit deze lijn aan het testen, review volgt nog.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik kijk er al naar uit!! Groetjes, Kathleen
LikeLike
Ik lees citrus en wil heel hard weer wegrennen. Ik weet niet wat dat is, maar krijg er rillingen van.
Best jammer, want de geur moet niets over het product zeggen en dat zal best wel heel fijn zijn.
LikeLike
Haha dat kan heb ik dus met kokos of vanille brrr niet lekker
LikeGeliked door 1 persoon
Je hebt me nu ontzettend benieuwd gemaakt naar de geur. Toch maar eens even ruiken. Ik heb het idd al wel eens bij de Douglas zien staan, Momenteel smeer ik weer Utsukusy, wat zoals je weet ook geen straf is.
LikeLike
Geur is echt heel lekker inderdaad, doet voor mij al heel veel als ik een pot open maak en dan gelijk een heerlijke geur te pakken heb 🙂
LikeLike
Een poosje geleden ontdekte ik de kokosolie. Dat vind ik een perfecte moisturizer, gezichtsreiniger en anti-bacteriële mondspoeling in één.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik ben bij de counter van dit merk een paar keer geweest en ik vind veel producten erg interessant. Zeker naar veel goede reviews. Deze lijkt mij ook lekker.
LikeLike
Ik ga er vast ook nog meer van proberen denk ik, ze hebben een aantal mooie lijnen
LikeLike
Hij ziet er heerlijk uit, zeker voor de warmere maanden spreekt hij me erg aan!
LikeLike
Ja daar is hij heel fijn voor door de gel-achtige structuur, in de winter heb ik ook liever een wat vollere creme
LikeLike
Ik smeer in dit jaargetij ook wat dikkere crèmes. Op dit moment zit ik aan mijn restjes van de Vitamine E lijn van the Body Shop. Hierna heb ik Oils of Life liggen. Maar ik heb ook wat liggen nog om te testen, dus dat gaat voor.
LikeLike
De Oils for life vind ik ook heel lekker daar ben ik ook met mijn 2e flesje van bezig
LikeLike
Ben na het lezen van je review benieuwd geworden naar deze moisturizer! Zelf gebruik ik al een hele tijd Clinique’s Moisture Surge (ook een luchtige gelcrème-formule) en ook het Overnight Mask.
LikeLike
Hij is echt heerlijk en fijn dat je eerst een ‘probeer’ pot kunt kopen voor je de grote aanschaft. Kun je toch even een paar weken testen of je het echt wat vind
LikeLike
Pingback: Opgemaakt #24 | Ann Ages Gracefully
Pingback: Ole Henriksen | Ann Ages Gracefully
Pingback: Origins | Ann Ages Gracefully