Caroline Hirons – Winterkit #2
Ik voel mezelf een lucky bastard dat het me gelukt is een Caroline Hirons winterkit te bemachtigen. Vorig jaar had ik deze ook gekocht (klik hier) en heb met volle teugen van al dat heerlijks genoten. Ik had niet verwacht dat het zou lukken om een kit te bemachtigen maar ik denk dat door Covid en de prijs (300 pond) mensen wellicht toch niet massaal hebben gekocht.
Inmiddels is hij wel uitverkocht. Ik ga zeker weer maanden lang genieten van al het moois uit deze kit en uiteraard zal ik jullie voorzien van reviews als ik de producten heb opgemaakt.
Zit er iets bij waar je nieuwsgierig naar bent?
Annette
Een lucky bastard met je zeker! :-)Het is mij helaas niet gelukt. Ik had vorig jaar je enthousiasme over de kit gezien en express dit jaar niet al te dure producten gekocht maar helaas niet gelukt.(voordat ik er bij jou over las kende ik Caroline Hirons ook helemaal niet) Ik ga nu dus maar voor een adventskalender maar zijn er helaas toch veel met producten die ik nooit gebruik. (1e wereld probleem)….
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb echt even getwijfeld door de prijs maar ik weet zeker dat de producten allemaal kwalitatief heel goed zijn en dat ik alles ga gebruiken. Ja ik heb ook aardig wat adventskalenders voorbij zien komen, ik heb zelf die van lookfantastic weer en geen spoilers gekeken dus geen idee wat erin zit maar vast fijn afgaande op voorgaande jaren. 🙂
LikeLike
Je zou eens bij mindtbox kunnen kijken die hebben ook losse boxen met hele mooie producten
LikeLike
Gefeliciteerd, en geniet van je heerlijke producten ! x
LikeGeliked door 1 persoon
Pingback: Zelens | Ann Ages Gracefully