Beauty empties Maart 2021
De maand is zo goed als afgelopen dus is het tijd om je te laten zien welke producten ik heb opgemaakt in de afgelopen maand. Er zitten weer een paar toppers bij maar ook een paar flinke missers. Onder de video vind je de foto met linkjes naar de volledige artikelen mocht je die er nog eens op na willen lezen.
Annette
Pixi Glow tonic – Klik hier
Tan-Luxe Glow serum – klik hier
Etos oogschaduw primer – klik hier
Anastasia Beverly Hills mascara – klik hier
Deodorant – klik hier
Leuk dat je dat collageenproduct mag testen ben benieuwd. Heb van die wasbare dingen van de Action die zijn wel doorgestikt maar ik vond het toch veel “gedoe” alleen water vond ik niet prettig en doordat ze vrij dik zijn heb je veel product nodig. Overigens waren ze niet duur iets van 10 voor Euro 2,00. Waren van de week in Nijmegen op bezoek bij iemand en dachten ff de grens over te gaan voor benzine en een DM bezoekje maar ze waren streng aan het controleren bij de grens.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik durf ook nog de grens niet over. Lees wel dat mensen het doen maar wil het toch nog niet riskeren
LikeLike
Haha, dat gezicht wat je trekt bij die wattenschijfjes … “ik dacht, als ik ze gewassen gaat het vast beter” … Onhandige dingen dus.
Wat ben ik benieuwd naar het collageenpoeder. Maak je voor en na foto’s van je fijne lijntjes? Als het echt werkt dan koop ik het vast ook. In 14 dagen al een verbetering dat vind ik nogal wat, dus zeker nieuwsgierig!
LikeGeliked door 1 persoon
Ja ik doe mijn best met de foto’s maar ik heb een kleine digitale camera die helaas niet zoals een spiegelreflexcamera veel kan 😩😁 maar komt goed👍🏻
LikeLike
Ik ben afgelopen woensdag in een DM filiaal geweest en heb weer flink kunnen inkopen. Haarkleuring voor mijn zus (zij gebruikt het eigen merk en dit was in de aanbieding voor 1,25!) en lekkere douchegels en gezichtsmaskertjes voor mijn schoondochter. Alles is stukken goedkoper en meer keuze dan in Nederland.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat heerlijk ik kan ook niet wachten om weer bij de DM te shoppen, scheelt zoveel geld 💰
LikeLike
Die Tan lux vind ik ook niet veel doen ,ik heb de medium light uitvoering nu die is veel beter .
misschien omdat het een serum is dat het minder doet.
LikeGeliked door 1 persoon
De medium light heb ik ook die doet het goed inderdaad. Ik doe hem in de avond door mijn nachtcrème en dan in de ochtend een kleurtje 👍🏻
LikeLike