Nadat helaas onze Kiehls Facial mist op was ging ik op zoek naar een andere fijne face mist.
Ik kwam uit bij deze van The Body Shop. De vitamine E lijn van de body shop is geschikt voor alle huidtypen. De geur van het product is licht fris beetje poederig.
Op de site van The Bodyshop staat geen hele uitgebreide informatie over dit artikel of over de Vitamine E lijn in het bijzonder. Wel staan de ingrediënten vermeld:
Aqua (water), Butylene Glycol, Glycerin (glycerine), Panthenol, Tocopheryl Acetate (vitamine-E-acetaat), Phenoxyethanol, Alcohol Denat., Methylparaben, Lecithin, Rosa centifolia (rozenwater), Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben.
Het is een hele fijne mist om te gebruiken na een douche om je gezicht even op te frissen. Ook zou deze spray geschikt zijn om je make-up te fixeren. Wij (mijn dochter en ik) vinden het vooral ook lekker om op warme dagen (laat ze maar weer komen) dit soort sprays te gebruiken om lekker even je gezicht mee op te frissen. Een face mist gaat dan dus ook met ons mee in onze strandtas.
Je betaalt EUR 12,- voor deze face mist wat een stuk goedkoper is dan de face mist van Kiehls. Als ik moet kiezen vind ik de geur van de Kiehls face mist net even wat lekkerder en frisser maar deze is ook helemaal prima.
Als jij er dus ook van houd om je gezicht af en toe even een verfrissing te geven is deze face mist daar een prima product voor.
Heeft er iemand al ervaring met andere producten uit deze lijn van de body shop, laat dan gerust even een comment achter.
Annette
Klinkt als lekker spul. Ik gebruik momenteel de Setting Mist van Colorescience. Het is dat het vrij duur is, anders zat ik de hele dag te sprayen,zalig!
LikeLike
haha dat had ik met die van Kiehls ook, ik ga die van jou opschrijven. Deze van TBS is ook al over de helft inmiddels.
LikeLike
Je hebt me nog nieuwsgieriger gemaakt dan ik al was, ik wil dit product heel graag proberen!
LikeLike
🙂
LikeLike
deze lijkt mij echt fijn! Ik gebruik de serum, dag en nachtcrème van TBS Vitamine E lijn!:-)
LikeLike
Leuk om te horen Joyce, bevalt het goed ook? Het serum lijkt me ook heerlijk.
LikeLike
Hij klinkt heerlijk, ik ga hem onthouden!
LikeLike
Wat jammer dat er alcohol in zit!
LikeLike
Ja, dat is wel jammer maar gelukkig merk je daar op je huid niets van. Althans ik niet maar ik heb er ook geen problemen mee moet ik zeggen.
LikeLike
Oe zo’n spray zocht ik nog! Ik heb er ooit een van Sephora gehad en dat vond ik heerlijk om in de zomer af en toe even op te sprayen om op te frissen.
LikeLike
Daar vind ik ze ook ideaal voor Saar. Laat het mooie weer maar komen 😉
LikeLike
Ik heb deze wel eens geprobeerd omdat mijn moeder hem had! Hij is inderdaad fijn om je gezicht mee af te koelen, maar ook je make-up fixeren doet hij wel. Al gebruik ik zelf daarvoor de Fix+ van MAC! 🙂
LikeLike
Leuk om te horen Julie, ik gebruik hem eigenlijk nog niet om de boel te fixeren, toch eens proberen 🙂
LikeLike
Pingback: Opgemaakt #28 | Ann Ages Gracefully
Pingback: Caudalie en Bioderma | Ann Ages Gracefully
Pingback: Omorovicza | Ann Ages Gracefully
Pingback: Opgemaakt | Ann Ages Gracefully