Mini shoplog
Op mijn vrije dag vorige week besloot ik weer eens naar de Ikea te gaan. Dat was echt al heel lang geleden dat ik daar was geweest en ik vind het echt leuk om er af en toe naartoe te gaan en wat interieurtips op te doen.
Ikea doet dat toch wel heel goed vind ik, ze hebben vaak hele vernuftige oplossingen en als je ziet hoe ze van een kleine ruimte een heel ‘huis’ kunnen maken moet je daar toch bewondering voor hebben wat de haters ook zeggen haha. Kom er tenslotte maar op.
Ik zag een erg leuk kleed voor in de woonkamer maar heb deze (nog) niet gekocht. Wellicht in het najaar (dan krijg ik vaak de kriebels om wat in het huis te doen, dagen worden korter en we zitten weer meer binnen). Maar nam wel wat ‘gewone’ items mee.
Als eerste een nieuwe wokpan. Mijn oude was echt wel aan vervanging toe. De bodem werd slecht en daardoor kon je hem niet goed schoon meer krijgen. Hup in de kliko en dus een nieuwe gekocht bij de Ikea. Omdat ook mijn hapjespan niet al te goed meer is besloot ik die pro-actief ook maar gelijk te vernieuwen.
Omdat ik zo lekker mijn keukenkast aan het organiseren ben nam ik ook nog een groot formaat van deze witte bak mee. Ik heb hier al twee kleinere varianten van waarin in mijn zakjes en pakjes bewaar. Ja lieve mensen ik kook regelmatig met behulp van een pakje of zakje –shoot me- 🙂 , gemak dient de mens.
Ook nam ik nog een plantje mee een hedera. Ik heb in de keuken altijd een hangplant staan op een plank en onlangs had ik die weggegooid omdat hij het niet meer goed deed. Nu dus weer een mooi vers exemplaartje dat weer even lekker kan groeien.
Tot slot wat lekkere items, een zak naturel chips, twee zakjes nootjes, een zakje met van die gummi achtige snoepjes en nieuw was een doos met Panini’s. Ik houd wel van tosti’s en panini’s en dit is gewoon handig om in de vriezer te hebben als je een keer omhoog zit, hup, panini onder de grill en je hebt snel wat te eten.
Geen bijzondere aankoopjes maar wel handig, praktisch en lekker! Ga jij regelmatig naar de Ikea?
Annette
Het Zweedse warenhuis verkoopt zoveel moois en ook heerlijke etenswaren!
Fijne dag 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Jij ook een fijne dag!
LikeLike
Oh ik ben echt al heel lang niet naar Ikea geweest. Toch weer eens gaan. Ze hebben vaak leuke en lekkere dingen
LikeGeliked door 1 persoon
Ja ik zag ook weer een hoop handigheidjes en ik kom er ook echt vaak op ideetjes
LikeLike
Leuk, ik krijg direct zin om naar Ikea te gaan, zo een plantje zou ik ook meenemen. Ik heb 2 hangplantjes in de keuken en zoek er nog eentje voor in de kamer.
LikeLike
Heb echt een zwak voor plantjes ❤️
LikeLike
Bij Ikea kom ik altijd met kaarsjes thuis! En de pannen zijn er best goed, beter dan die trutpan van de winkel met de H! 😉
Het enige wat ik nog uit zakjes kook is de Ikea Zweedse ballen saus!
LikeGeliked door 1 persoon
Kaarsen kocht ik ook veel bij de Ikea inderdaad
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb ook zo’n plant van Ikea. Geen idee dat het het een ‘hedera’ heet. Maar ik vind die dus ook zo leuk, en ze zijn heel sterk. Wij zijn een paar maandjes geleden voor het laatst bij ikea geweest voor een kastje in de gang, maar ik wil eigenlijk binnenkort wel weer. Ikea verveelt nooit.
LikeGeliked door 1 persoon
Nee er valt altijd wel iets nieuws te zien en te ontdekken
LikeLike
Ik kom er nooit, maar ligt ook ver uit de buurt( je moet er zeker 1 uur voor rijden)
LikeGeliked door 1 persoon
Oh dat is echt ver inderdaad, jammer
LikeLike