Maybelline – Midnight Taupe
Het is de 50ste wow, wat een hoop verschillende lakjes zijn er dus de afgelopen jaren op mijn blog verschenen. Omdat ik er zo vaak vragen over krijg heb ik bij de Nagelsalon foto’s gemaakt van hoe dat nu in zijn werk gaat met mijn nagels.
Ik heb dit ook al eens eerder laten zien maar dat is alweer een enorme tijd geleden. Komt ie dus nog een keer voor de liefhebber(s).
Op de eerste foto zie je mijn nagels als ik net binnen ben, de nagellak wordt verwijderd en mijn nagels worden korter gemaakt.
Dan worden ze ‘opgevuld’ aan de onderkant van de nagel ontstaat een stukje ‘uitgroei’ en daar wordt dus nieuwe solar aangebracht. Ik heb dus geen acryl nagels maar solar. Solar is iets beter voor je nagel en vooral vele malen dunnen dan acryl. Het ziet er dus heel natuurlijk uit en persoonlijk vind ik dat erg mooi.
Vervolgens wordt de boel een beetje ruw gemaakt, bijgevijld en de nagel klaargemaakt voor een nieuwe lak laagje. Deze keer ging ik voor een lakje van Maybelline in de kleur Midnight Taupe. Het is een beetje bruin dat soms naar paars neigt. Erg mooi.
Al met al ben ik zo’n uurtje kwijt (moet ook nog even onder de droger) en doe dit ongeveer 1x in de 3 a 4 weken. Ik vind het een uitvinding. Ik heb wel al lange nagels van mezelf maar was altijd enorm veel tijd kwijt met vijlen, lakken, bijvijlen, knippen noem het maar op. Om nog maar te zwijgen van het splijten of scheuren wat natuurlijk altijd voor pijn en soms zelfs bloeden zorgde.
Met de Solar nagels nergens geen last meer van, nooit brekende nagels of chippende lak. Ideaal. Ik doe dit inmiddels al ruim 9 jaar en mijn eigen nagels vinden het prima en ondervinden er geen last van. Dit is een luxe voor mezelf die ik me graag gun het scheelt mij een berg tijd en werk.
Annette
Prachtig resultaat!
Dit ken ik niet.
Wat kost dit?
Wel ken ik acryl nagels.
Fijne dag 😉
LikeGeliked door 1 persoon
Ik betaal zo’n 30 euro per keer. De eerste keer is wat duurder omdat je dan vaak wel een tip krijgt op je eigen nagel en die groeit dan mee uit.
LikeLike
Dank je voor de informatie 👌
LikeLike
Mooi resultaat zeg. Ik vind dat dikke van acryl dus echt niet mooi. Dit ziet er tenminste natuurlijk uit.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik ook niet Marije dat ligt er altijd echt bovenop. Bij deze zie je het bijna niet zitten en dat is veel natuurlijker.
LikeLike
Je nagels zien er mooi uit. Je hebt al een hele verzameling lakjes verzameld, gebruik je ze nog allemaal??
Mooie kleur heb je nu, maar zou niets voor mij zijn , heb liever een ander kleurtje.
LikeGeliked door 1 persoon
Nee Wendy, ik heb er een paar maanden terug een hele lading naar het goede doel gedaan en verder geef ik ze vaak weg omdat ik ze dus maar 1x gebruik en dan weer een nieuw lakje zoek voor mijn blog hahaha.
LikeLike
Solar ga ik onthouden. Jouw nagels zien er altijd tip top uit!
Ik heb nu nieuwe supplementen en hoop dat mijn nagels het wat beter gaan doen!
LikeGeliked door 1 persoon
Supplementen voor haar en nagels zijn altijd wel fijn ja. Ik ben benieuwd naar het resultaat maar dat ga ik vast wel lezen bij je.
LikeLike
Ik heb die supplementen dus ook hahaha… echter mijn nagels zijn echt kapot gegaan door die LED lak. Ik heb ze nog nooit zo dramatisch gehad, wellicht dat er een stofje inzit waar ik toch op reageer of zo.
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb nog nooit LED lak of chellack gehad ik houd het lekker bij normale old skool lakjes 😀
LikeLike
Perfecte manicure Annette! Ik vind de kleur ook prachtig. Goede keus!
LikeGeliked door 1 persoon
Dank!
LikeLike
Mooie nagels, ze zien er natuurlijk uit
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel Jade
LikeLike
Prachtige nagels en hele mooie kleur nagellak ook 🙂
LikeLike