Make up Revolution Highlighter
In een van eerste StyleTone boxen die ik ontving zat deze prachtige highlighter van Make up Revolution. Make up Revolution is een pracht merk uit de UK met ook nog eens zeer aangename prijsjes. De geruchten gaan dat ze ook fysieke producten gaan krijgen bij het Kruidvat of de Etos (is nu alleen online te verkrijgen). Dat is wat mij betreft goed nieuws want zelf vind ik het toch net wat fijner om een product in het echt te kunnen zien en even te swatchen bijvoorbeeld. Als je iets online besteld kan soms net de kleur een beetje tegenvallen (of ronduit verkeerd zijn 🙂 mweh!) of het product toch anders zijn dan je verwacht had.
De highlighter brengt heel fijn aan en geeft echt een subtiele glans. Je kunt hem op je wenkbrauwbot gebruiken om je ogen net even een subtiele ‘ lift’ te geven en uiteraard op je jukbeenderen (gut moest ik toch even naar google translate…..zat al 5 minuten na te denken wat het nederlandse woord voor Cheekbones was en kwam er dus gewoon niet op hahaha).
De highlighter kost EUR 5,99 en dat is een prima prijs. Ik gebruik een highlighter niet elke dag dus ik doe vast 100 jaar met deze verpakking :). Heel erg leuk dat deze in de box zat. Fijn om mee te nemen op vakantie ook. In de vakantie draag ik eigenlijk nooit make-up. Overdag sowieso niet en in de avond vaak alleen een beetje mascara. Het is dan leuk om je zongebruinde huid (als je naar de zon gaat uiteraard) een subtiel glansje te geven.
Gebruik jij een highlighter?
Annette




Ja, af en toe. Als ik full make-up ga dan neem ik die van Paula’s Choice (dat mooie palette). Fijn als het inderdaad gewoon tastbaar in de winkels ligt!
LikeLike
Ik heb hem nu mee hier op vakantie, verder geen make up alleen een beetje mascara en wat highlighter 😄
LikeLike
Wat een mooierd. Ook weer een om te onthouden!
LikeGeliked door 1 persoon
Leuke highlighter! Ik gebruik eigenlijk wel bijna dagelijks highlighter! 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Ik zag afgelopen week wat kleine oogschaduwpallets bij onze dorps Kruidvat, haha. Volgens mij de selfie en no-photo. Toch niet meegenomen maar wel fijn als het gewoon in je dorp te koop is.
LikeLike
Leuk Marleen ik zag het in de folder net voor ik op vakantie ging
LikeLike
Ik ben echt highlighter verslaafd. Het geeft net dat beetje extra.
Dit is een leukerd, zeg. Mooi patroontje ook!
Veel plezier nog op vakantie!
LikeLike
Dank je wel Hennie
LikeLike
Ik ben gek op highlighters! Deze wil ik ook echt hebben! ❤
LikeLike
Ja, ik gebruik eigenlijk altijd een highlighter, ik vind het echt wat toevoegen aan een make-up look. Dit is echt een Beauty zeg, ik houd van dit soort kleuren.
LikeLike
Pingback: Solstice | Ann Ages Gracefully