Week 34 2026
Ik neem je mee langs de afgelopen week, nieuwe blouse, naar Amersfoort en me-time. Lees maar even mee.
Ik was aardig en-route deze week. We hadden onze team meeting deze keer in Europoort en dat is toch echt een flinke autorit. Wel gezellig want we vierden gelijk even de verjaardag van 2 van ons die begin augustus jarig waren geweest. Verder veel projecten besproken waar we druk mee zijn of binnenkort druk mee aan de slag moeten. Vanaf oktober is het weer alle zeilen bij dan gaan de salarisrondes van start moeten de jaargesprekken gedaan worden en dat betekent altijd veel overlegmomenten. Die groene blouse is nieuw en kocht ik onlangs in de outlet, helemaal blij mee!

Donderdagavond kwamen de kinderen eten (en mijn moeder en Henk-Jan) dus op de deurbelcamera nog even zwaaien naar de kleinzoon 😉We hadden het deze week op de donderdag gezet omdat ik woensdag dus in Rotterdam zat en niet wist hoe laat ik thuis zou zijn. Lekker een pan bami gemaakt en die was schoon leeg.



Vrijdag was ik in de ochtend even heerlijk bij de schoonheidsspecialist en in de middag bij de nagelsalon. Daarna even wat drinken bij mijn vader en hop langs de AH voor wat boodschappen. Zaterdag zijn we naar kamp Amersfoort gegaan. We waren daar al een keer eerder maar toen was het gesloten voor een herdenking. Het is een indrukwekkende plek. De audio-tour is goed opgezet en je krijgt een goed overzicht want wat zich daar allemaal heeft afgespeeld. Zeker een bezoek waard.




Zondag zijn we naar een rommelmarkt in Baarn geweest, dat is een flinke dus we hebben een aardig rondje gelopen. Het is wel op een bobbelig grasveld dus we hadden alletwee wat last van de rug toen we daar wegliepen. Nog even wat boodschappen gehaald. Ik moest ook flink wat nieuwe schoonmaakartikelen hebben. Ik heb een nieuwe hulp op de vrijdag (om de week) en heerlijk hoe dat meisje poetst, ik hoop dat het een blijvertje is want ik vind het wel fijn als je gewoon op iemand kunt rekenen. Mijn vorige hulpen waren ook goed maar lieten het op een gegeven moment beiden afweten en dan zit je gelijk weer zonder. Luxe probleem natuurlijk 😉 maar als je zelf niet zo veel meer hoeft te poetsen (alleen een beetje bijhouden) dan is dat toch wel erg lekker.
Hoe was jouw week?
Annette
Leuke fotos’s van je weekverslag. Je kleinzoon wordt groeit zo snel.
Een fijne nieuwe week
LikeGeliked door 1 persoon
Haat zo snel het wordt al een heel kereltje 🥰
LikeLike
Een vriend van me was sinds vorige week op vakantie in Italië en tijdens het appen had ik het over dat mijn ex ( van een vakantie van wel 35 jaar terug) ook in de buurt moet wonen. Hij zei dat kun je nu mooi vragen aan AI of chatgpt . Dus ik naar zolder om de brieven te pakken en zijn naam in te vullen. Veel gegevens over hem. Via mijn broers Facebook contact gezocht. Hij was super enthousiast en nu hebben we een heel leuk vriendschap op whatsapp. Best wel uniek.
Zou je zo aardig willen zijn om je bami recept door te geven? Want het kan van alles zijn. Surinaams of Indisch etc. Alvast bedankt.
LikeGeliked door 1 persoon
Wat leuk zeg zo vind je nog een iemand 😎
Mijn bami is heel simpel hoor, ik kook de mie-nestjes de kip marineer ik de dag ervoor alvast die bak ik op, zak gesneden groente erbij en zakje bami kruiden, bami erdoor en dan smullen maar 🌸
LikeLike
Inderdaad heel fijn als je een poetshulp hebt die de grotere klusjes doet en waar je op kunt rekenen. Helaas heb ik telkens pech gehad, waardoor ik het maar liever allemaal zelf doe.
Fijne week weer Annette !
LikeGeliked door 1 persoon
Thanks heb ik ook een tijd gedaan was er helemaal klaar mee maar ik wilde mijn partime dag niet poetsend meer doorbrengen dus toch weer op zoek gegaan. Blij voor nu 🥰
LikeLike
Ja, kansloos dat huishouden. Je hebt het nog niet gedaan of je mag weer … Blij voor jou!
LikeLike
Lekker weekje zo, en wat fijn dat je weer een poetshulp hebt. Hoe ben je daar nu aan gekomen? Gewoon via FB ofzo? Of via een organisatie?
Hier nog steeds drama met zorg, ben geen steek verder gekomen. Vanmiddag ook niet. En dan op werk ook nog weer een reorganisatie, weer mensen eruit, ook weer uit mijn team… En werk al een tijdje 50% omdat ik de combi hoge werkdruk/mantelzorg niet meer aan kon I(met als druppel de verhuizing…)
Nou ja, zal ooit wel goed komen hoop ik. En wat gebeurt gebeurt, maar ga over 2.5 week naar Rhodos, en no way dat ik me door iets of iemand laat tegenhouden
LikeLike