Week 17 2026
Ik neem je mee langs de afgelopen week, Bloesem, konijntje en alvast tompoucen gehaald. Lees je mee?
Maandag in Vreeland even de prachtige bloesemboom op de foto gezet. We hebben achter de villa echt een enorme bloesemboom staan en die is elk jaar zo prachtig. Hij begint nu uit te vallen dus we hebben nu lekker roze sneeuw 😉 ook lukte het me om het bruine konijntje op de foto te zetten. Deze is echt gedumpt en vind ik dus zo zielig. Ik had haar (of hem) al een paar keer gespot. Gelukkig lijkt het erop dat de andere wilde konijnen haar wel hebben geaccepteerd gelukkig maar vind echt dat het niet kan!


Ook hadden we maandag de basisschool op bezoek van het dorp die krijgen dan een rondleiding, gezellig maar ook wel weer lekker als het achter de rug is. Een deel van de productie moet echt worden stil gelegd als je met zo’n groep bent want je wilt geen vingertjes in machines waar ze niet horen haha. Allemaal goed gegaan hoor, ze werden in kleine groepjes rond geleid dus we konden ze goed in de gaten houden.

Woensdag gezellig gegeten met de kinderen en de kleinzoon. Hij vind het kunstgras bij oma maar eng en weet niet wat hij ervan moet vinden, voelt ook gek onder die voetjes natuurlijk ondanks dat het wel heel zacht gras is….


Van het weekend heb ik maar weinig foto’s vrijdag was ik even bij mijn vader om een alzheimer klok te installeren op zijn kamer en daarna hadden we een etentje bij de zus van Henk-Jan, zaterdag bloemen gehaald en in de middag hadden we een BBQ bij de zoon van Henk-Jan en zondag ben ik even met hem mee geweest naar de Cool Blue waar hij een nieuwe monitor moest ophalen, hebben we op de terugweg nog even geluncht en heb ik lekker in de tuin zitten lezen….en weer een dot tekening afgemaakt.


Bij de boodschappen al wel vast een oranje tompouce meegenomen. Ik wens jullie alvast een gezellige koningsdag!
Hoe was jouw week?
Annette
Leuk verslag.
Heerlijk oranje tompoezen.
Een fijne dag
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel hoop dat je ook een leuke dag hebt gehad 🌷
LikeGeliked door 1 persoon
Prachtig he, die bloesembomen, kan daar ook zo van genieten. En mooi toch, dat kunstgras. Heb straks een klein strookje terras, waarvan een deel betegeld is. Het restant ga ik ook kunstgras op leggen. Had al wat samples ontvangen van een bedrijf. En wat was het zalig weer het weekend. Had lekker gewandeld, dagje naar Almere geweest, al met al veel stappen gezet zo in de laatste dagen met al dat geloop. Had wel een goed weekje, wat spulletjes weer gekocht voor nieuwe appartement. Alles in mijn vaders huis gezet (hij is daar nooit en heb er zelf geen ruimte voor). Laminaat besteld, een nieuw bankje besteld. Vandaag ga ik mijn badkamerkasten opruimen (lees: veel weggooien dat al een tijd open staat en ik nooit meer gebruik) en al mijn Helmer kastjes eens uitzoeken. Heb daar al bijna 20 jaar mijn nagellak collectie in staan (echt veel…) en heel veel kan weg.
LikeGeliked door 1 persoon
Masters in kunstgras kan ik je aanbevelen die hebben het echt netjes gedaan en ook oud zand afgevoerd etc. Leuk dat je al nieuwe spullen kunt kopen voor je nieuwe plek!
Ik heb ook heel veel nagellak weggedaan. Ook nog veel bewaard maar is eigenlijk zonde want ik gebruik eigenlijk alleen nog een zachtroze nagellak de afgelopen twee jaar ofzo 😂
LikeGeliked door 1 persoon
Dank voor de tip, maar heb maar een klein stukje nodig, denk 1.20 x 2.5 ofzo? Had samples van Kunstgrasnet.nl en pfff wat een werk voor zo’n verhuizing joh, kom tijd tekort. Moet ook nog behang… Kies maar eens. En zoveel zooi in huis, niet normaal. Ga echt goed ontspullen en het ook zo houden in het nieuwe huis haha. En zonde he, van de nagellak, ik gebruik vooral gellak van Pink, met zo’n lamp. Blijft veel langer zitten.
LikeGeliked door 1 persoon
Leuke foto in je tuin van James en je dochter! Je bloemen kleuren mooi bij je sweater. Van de week voor het eerst sinds lange tijd eens bij de Pri.mark geweest en een spijkerbroek gekocht (bel de krant 🙂 meteen maar eentje met van die wijde pijpen, zit heerlijk. Ed vond het iets minder mooi….vond het een ‘Popeye’ broek 🙂 Zo zielig van dat konijntje maar gelukkig dat het goed gaat, meestal gaan ze dood. Het schijnt weer ‘dumpseizoen’ voor dieren te zijn want VAKANTIE….ik las ergens dat iemand een zebravink bij de containers had gezet met een briefje “gratis, goed voor zorgen”. Ik kan dat echt niet begrijpen en als ik het zou zien….hier in de straat stonden ‘jongeren’ op fatbikes met stenen naar ganzen en hun jongen te gooien. Trillende benen maar er toch iets van gezegd.. de ‘ziektes’ en verwensingen kwamen mijn kant op en gelukkig kwamen er 2 andere mensen aan. Fijne week!
LikeGeliked door 1 persoon
Mijn kleinzoon heet Miles 😂
Vreselijk is dat als ze die diertjes wat aandoen 🤬
Ik heb ook een jeans van de Primark die zit ook heel lekker. Heb hem niet meer kunnen vinden maar wil nog een backup voordat de pri hier uit Hilversum vertrekt.
LikeLike
Dat arme konijntje… kan het zijn dat hij is weggelopen? Als ik een kat zie waarvan ik denk dat ie een thuis heeft kijk ik altijd op Amivedi, dierenasiel en de buurtapp nextdoor of iemand hem kwijt is. Maar het kan idd zijn dat ie gedumpt is… vakantietijd inderdaad… zo zielig. Egoistische mensen, dom volk..bah!
LikeLike
Ja arm beestje maar hij lijkt het gelukkig goed naar de zin te hebben. Anders had ik de dierenambulance gebeld.
LikeLike