Opgemaakt

Beauty empties oktober 2023

Oh jongens wat vliegt de tijd voorbij. Gewoon alweer bijna einde van het jaar. Het gaat me eigenlijk allemaal een beetje te snel maar ook wel weer leuk zo met al die kerst dingetjes die verschijnen in de winkels. Ik mag me er graag een beetje in onderdompelen.

Dat deed ik ook weer met de beauty empties van deze maand. Kijk je mee wat ik heb verzameld? Er ging weer genoeg leeg.

Annette

4 thoughts on “Opgemaakt

  1. Leuke video weer. Ik heb eindelijk 3 mini’s besteld bij Elemis waaronder de Marine crème in de rozengeur. Bij iemand in de straat afgegeven maar na 3 pogingen nog steeds niemand thuis. Zo benieuwd naar de werking (en de geur). De supplementen in Duitsland zijn niet alleen goedkoper maar ook hoger gedoseerd. Slik al een tijdje valeriaan en die in Duitsland zijn 500 mg. en hier meestal 200 bovendien ook nog goedkoper in Duitsland. Nu geen tijd om te gaan maar ik wil eigenlijk wel naar de Kerstmarkt in Moyland dus stel het maar uit tot dan. Ook gewoon wel zin om lekker door de DM te dwalen. Zocht een bepaalde kleur lipstick van het Etos merk maar ook al tijden niet en volgens de shopmanager zijn ze alles aan het veranderen dus misschien ook de reden dat het oogpotlood er niet (meer) is. Anders online? Fijne woensdag!

    Geliked door 1 persoon

  2. Hoe grappig, volgen mij had ik je video al op YouTube gezien en later vroeg ik mij steeds af of ik nu iets getypt had… niet dus.
    Elemis met een vijgen geur, maak me gek, ik ben dol op de geur van vijgen!
    Ik heb online gekeken naar dat oogpotlood van Etos, maar zag ze ook niet. Zijn ze waterproof? Omdat ze zo goed bleef zitten en misschien handig voor in mijn waterlijn. Die ik nu heb van Maybelline is qua werking goed, maar er zit maar een klein puntje potlood aan, en die is zo op.

    Geliked door 1 persoon

Plaats een reactie