December give-away
Net als ieder jaar geef ik ook dit jaar weer een paar mooie pakketjes met beauty producten weg. Ik verloot dit keer 5 pakketten met een mooie inhoud. Deelname is simpel gewoon even je naam en adres aan mij mail en eventueel aangeven voor welk pakket je wilt meeloten. Na 20 december kies ik de winnaars en zullen de pakketten in de laatste week van het jaar worden verstuurd.
Het is de laatste keer dat ik dit doe. Heb het ongeveer 10 jaar gedaan maar nu ik geen abonnementen meer heb en dus minder producten ga ik misschien volgend jaar iets anders doen of gewoon niet haha dat weet ik nog niet.
Annette
Hartelijk dank voor de leuke en zeer gezellige, leuke maar ook zeer persoonlijke vlogs
Top dat jij er zoveel tijd en werk in stopt.
Top Annette dat jij voor de laatste keer beautyboxen weggaat geven
LikeGeliked door 1 persoon
Dankjewel
LikeGeliked door 1 persoon
Wat ontzettend lief en leuk dat je dit organiseert, en wat een verwennerij ! Ik doe heel graag mee, heb je zojuist een bericht gestuurd. xx
LikeGeliked door 1 persoon
Helemaal goed 👍🏻 🌸
LikeLike
Leuk dat je dit weer doet, het is inderdaad zonde om iets weg te gooien.
LikeGeliked door 1 persoon
Vind ik ook er is altijd wel iemand te vinden die het kan gebruiken 👍🏻
LikeGeliked door 1 persoon