Oskia – Bedtime Beauty Boost
Deze pot crème komt ook uit de Caroline Hirons winterkit die ik vorig jaar heb aangeschaft. Het was een toilettas vol met mooie high-end beautyproducten waar ik erg van geniet. De kit begint aardig leeg te raken inmiddels en ook deze Bedtime beauty boost is op. Wil je nog een keer zien wat er allemaal in de winterkit zat qua producten? Klik dan hier.
Over het product
Zoals de naam al aangeeft is het een nachtverzorging. Boordevol met vitamine (waaronder ook Niacimide) en uiteraard – zou ik bijna zeggen – hyaluronzuur. Ook de Omega 3,6, & 9 ontbreken niet in deze crème.
Qua vitamines kom je dus duidelijk niets te kort. Het heeft anti-verouderings ingrediënten die de huid in de nacht helpen herstellen en zorgen bij het wakker worden voor een zachte, verzorgde huid.
Het product bevat ruim 99% natuurlijke ingrediënten, wel staat er bij dat er ook melk peptides in dit product zijn verwerkt en dat het dus niet geschikt is voor vegans.
Mijn mening:
Deze crème gaat dus hard aan het werk als wij lekker op 1 oor liggen. Zelf moest ik even wennen aan het gebruik van de crème. Hij is vrij ‘wit’ en heeft even nodig om in te trekken het is meer een masker wat dat betreft. Maar zodra de crème warm wordt – door de temperatuur van je huid – en je werkt hem nog even lekker in dat is hij verdwenen in de huid.
De geur is typisch Oskia – natuurlijk en fris. Ik vind het niet heel lekker maar stoor me er ook absoluut niet aan. Zoals met de meeste producten na een paar dagen ben je aan de geur gewend en ruik je het eigenlijk niet meer. Het is ook geen geur die blijft hangen. Je ruikt het eigenlijk alleen met het aanbrengen. Volgens de beschrijving zou het naar Bulgaarse rozen moeten ruiken 😊 nou, dat haal ik er zelf niet uit maar ik ben dan ook heel slecht in het beschrijven van geuren en het is ook heel persoonlijk natuurlijk. Waar de een van een geur geniet vindt een ander het maar niets.
Als ik de ingrediënten lijst bekijk – heb er niet heel veel verstand van – maar ik zie goede ingrediënten bovenaan zijn en dat zijn met name Jojoba- en Sesamolie. Ik werd wel heel blij van deze pot en vooral van hoe mijn huid in de ochtend aanvoelde. Superzacht en goed gevoed.
De prijs:
Tsja, die prijs een whooping 88 Engelse ponden voor een niet al te grote pot. Alhoewel er zit gewoon 50ml in dus dat is een ‘normale’ inhoud. Het oogt minder omdat het een vrij ‘lage’ pot is. Wel van glas en behoorlijk zwaar daar zie het ‘luxe’ dan wel weer aan af.
Mooi crème maar voor deze prijs zou ik hem zelf niet kopen dat is me toch net een beetje te veel en er zijn in een iets lagere prijsklasse meer van dit soort fijne crèmes te verkrijgen.
Annette
Lijkt mij inderdaad wel lekker maar ja die prijs…..maar ja jezelf verwennen in deze tijd is ook wat waard! 🙂
LikeGeliked door 1 persoon
Dat vind ik ook hoor, mezelf af en toe een kadootje gunnen in deze tijd! En zo lang het kan zeker doen 👍
LikeLike
Het beschrijven van geuren (en kleuren) vind ik ook altijd zo lastig. En ik heb ook geen idee hoe Bulgaarse rozen ruiken maar het klinkt wel heerlijk exotisch!
LikeGeliked door 1 persoon
Is een vak apart geuren beschrijven 😁 kan er niets van en kom meestal niet verder dan lekker of niet lekker Haha
LikeGeliked door 1 persoon
Pingback: Unboxing | Ann Ages Gracefully
Pingback: Oskia | Ann Ages Gracefully
Pingback: Oskia | Ann Ages Gracefully